Menu Close

Rytmetys – viktorina „Raidžių paradas“

Kovo 30 d. į Kupiškio KC Subačiaus padalinio salę sugužėjo daug vaikučių. Po trijų metų pertraukos čia vyko jau tradicija tapęs Kupiškio rajono ikimokyklinių įstaigų priešmokyklinio amžiaus vaikų rytmetys – viktorina „Raidžių paradas“. Jį organizavo mokytoja priešmokykliniam ugdymui Kristina Batutienė. Renginyje dalyvavo viktorinos šeimininkų Subačiaus vaikų lopšelio – darželio priešmokyklinio amžiaus vaikų „Bitučių“ komanda, Subačiaus gimnazijos Noriūnų Jono Černiaus pagrindinio ugdymo skyriaus, Kupiškio mokyklos „Varpelis“, Kupiškio miesto vaikų lopšelių darželių „Obelėlė“ ir „Saulutė“ priešmokyklinio amžiaus vaikų komandos ir jų mokytojos.

Renginio metu vaikai atliko įvairias skaitymo, rašymo, raidžių pažinimo užduotis, pasitelkiant IKT technologijas: interaktyvius „iMO-LEARN“ kubus, mėtomą mikrofoną, planšetinius kompiuterius.

Baigiantis renginiui pasidžiaugta smagiu pasibuvimu, komandos buvo apdovanotos padėkomis, knygomis, didžiuliu helio balionu – raide. Renginio dalyviai įsiamžino bendroje nuotraukoje.

Skip to content