Menu Close

Humaniškumo pamokos

Šią savaitę ikimokyklinio ugdymo „Meškučių“  ir jungtinė priešmokyklinio ugdymo „Bitučių“ grupės prisijungė prie Ukrainos „Happy Paw“ labdaros fondo beglobiams gyvūnams   II Tarptautinės humaniškumo pamokos apie atsakingą elgesį su gyvūnais (šunimis ir katėmis). Veiklų metu buvo aptartos šios temos: kaip tinkamai prižiūrėti augintinį,  klipo, adreso etiketės, mikroschemos, žetono su QR kodu reikšmė, benamių gyvūnų atsiradimo gatvėse priežastys, kas yra gyvūnų prieglauda, elgesio taisyklės susitinkant su beglobiais gyvūnais, kaip kiekvienas iš mūsų galime padėti gyvūnams.

Mes tvirtai tikime, kad tiek suaugusiųjų, tiek vaikų meilė, atsakomybė vienų kitiems ir gyvūnams tik didės.  Nes būtent mūsų draugai su uodegomis, kaip niekas kitas, mus ramina stresinėse situacijose ir suteikia teigiamų emocijų.

Taip pat palaikydami  Ukrainą ir Ukrainos vaikus  prisijungėme prie Geros valios WinFlashmob. Įrašėme grupių vaizdo įrašą savo darželio kieme, kuriame auklėtojos ir vaikai sako palaikymo  šūkį: „Subačiaus darželis Lietuvoje tiki laiminga ir gera Ukrainos žmonių ir gyvūnų ateitimi!“.

 

Mokytoja ikimokykliniam ugdymui Virginija Petronienė

Mokytoja priešmokykliniam ugdymui Kristina Batutienė

Skip to content