Menu Close

VIKTORINA “RAIDŽIŲ PARADAS”

Šiandien į Kupiškio KC Subačiaus padalinio salę susirinko Kupiškio rajono ikimokyklinių įstaigų priešmokyklinio amžiaus vaikai. Čia vyko jau tradicija tapęs Kupiškio rajono ikimokyklinių įstaigų priešmokyklinio amžiaus vaikų rytmetys – viktorina „Raidžių paradas“. Jį organizavo mokytoja priešmokykliniam ugdymui Kristina Batutienė. Renginyje dalyvavo viktorinos šeimininkų Subačiaus vaikų lopšelio – darželio,  Kupiškio mokyklos „Varpelis“, Kupiškio miesto vaikų lopšelių darželių „Obelėlė“ ir „Saulutė“, Subačiaus gimnazijos Noriūnų Jono Černiaus pagrindinio ugdymo skyriaus priešmokyklinio amžiaus vaikų komandos ir jų mokytojos.

Vaikai atliko raidžių pažinimo, skaitymo, rašymo ir kitas užduotis. Už puikiai atliktas viktorinos užduotis buvo apdovanoti padėkomis ir prisiminimo bei saldžiomis dovanėlėmis. Renginį vainikavo bendra daina.

Mokytoja Kristina Batutienė

 

Skip to content