Menu Close

PROGRAMA ,,ŽAIDIMAI MOKO”.

Nuo spalio mėnesio  2 d. kartu su Kupiškio r. Subačiaus vaikų lopšelio – darželio jungtinės ikimokyklinio ugdymo ,,Bitučių” grupės vaikučiais dalyvaujame programoje ,,Žaidimai moko” (40 val.). Programos tikslai: lavinti ikimokyklinio amžiaus vaikų kompetencijas, įtraukiant juos į aktyvią žaidybinę, patyriminę veiklą, skatinančią mąstymą ir kalbą per konkrečią patirtį; tobulinti mokytojų profesines kompetencijas, ugdant ikimokyklinio amžiaus vaikus. 

Pirmoji programos tema ,,Ruduo – floristas”. Rudenį dienos darosi trumpesnės, orai – šaltesni. Augalai jau nebežydi, tačiau savo spalvomis rudenį džiugina ne gėlės, o medžių lapai, kaštonai, gilės, obuoliai. Kartu su ugdytiniais dvi savaites  eksperimentavome, tyrinėjome, lavinome vaizduotę, grupavome, skaičiavome, kodavome, kūrėme išbandydami įvairias gamtines ir kitas priemones. Įvairių veiklų metu vaikai mokėsi atrasti ir suprasti supantį pasaulį bei plėtė suvokimą apie įvairius reiškinius bei objektus.

Kristina Batutienė, mokytoja priešmokykliniam ugdymui.

  

Skip to content